12109/276
Ubekendt kunstner 20. årh
Opstilling med blomster i vase. Sign. L. Dalgaard. Olie på lærred. Rammemål 64×53.
Rammen har lidt ridser.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag