2010/305
Kandisskrin af klart halvkrystal med diamant slibninger, monteret med forgyldt metal. 20. årh. H. 8 cm. L. 10 cm. B. 8,5 cm.
minimale afslag på kanter
Ældre malerier, møbler og varia, 2. marts 2020
Vurdering
Hammerslag