2010/​305

Kandisskrin af klart halvkrystal med diamant slibninger, monteret med forgyldt metal. 20. årh. H. 8 cm. L. 10 cm. B. 8,5 cm.

minimale afslag på kanter

Ældre malerier, møbler og varia, 2. marts 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK