2043/77
Engelsk rejsekommode i to dele, opklappelig plade hvorunder rum, hver side med fire håndtag af messing. 19. årh.s midte. H. 102. B. 46. D. 46.
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. En lås mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud