2148/78
To Buddhaer af bronze, mindre figur forgyldt. Thailand. 18 og 19. årh. Vægt 700 g. H. 10 og 18 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag