2031/​15

To bægre af klart glas i etui af læder. 19. årh. H. 9 og 10 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag