Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Uden titel. Stempelsign. Per Kirkeby, nr. 611. Recklinghausen 1994. Mursten. H. 7,5. L. 24 cm. (2)
Medfølgende invitation til udstillingen i Kunsthalle Recklinghausen 1994 samt signeret certifikat.
Intet at bemærke. Mørtel kan være løst.
Moderne kunst og design, 23. april 2024