2010/570
Troels Wörsel (f. Århus 1950, d. Køln 2018)
Fem identiske kompositioner. Sign. T. Wörsel. Alle nummererede fra 1/500. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 77×56. Uindrammede. (5)
Moderne kunst og design, 3. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud