2027/664
Freddie A. Lerche (f. København 1937)
“Vejen IV”, 1983. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 116×133.
Proveniens: Stalke Galleri, Kirke Sonnerup.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Vurdering
Hammerslag