2120/​336

Et sæt på otte engelske stole af mahogni, prydet med skæringer, betrukket med mørkt stof. Regency form. 20. årh. (8)

Brugsslitage. Ridser og mærker. Pletter på stof.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

650 DKK

650 DKK
600 DKK