2050/​8539

Russisk ikon med helgener. Tempera på træ. 19. årh. 32×26.

Ridser og mærker. Behov for let overfladerensning. Afslag på kanter. Restaureret.

Russisk tema, 7. december 2020

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.150 kr.

1.150 kr.
1.100 kr.
1.050 kr.
1.000 kr.