2050/8539
Russisk ikon med helgener. Tempera på træ. 19. årh. 32×26.
Ridser og mærker. Behov for let overfladerensning. Afslag på kanter. Restaureret.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag