2115/​1106

“Tutti Frutti” armbånd af 14 kt. hvidguld prydet med talrige udskårne safirer, smaragder og rubiner på i alt ca. 18.25 ct. og talrige brillant-, baguette- og fancy-cut diamanter på i alt ca. 0.95 ct. B. ca. 1,1 cm. L. ca. 18,5 cm.

Dette emne handles i fuldmoms

Fremstår med minimale alders- og brugsspor.

Smykker og Fashion, 14. april 2021

Vur­dering

35.000–40.000 DKK

Hammerslag