2446/845
Dansk snedkermester
Opbevaringskiste af mahogni. Indvendig med opdelte rum. H. 22. L. 55. B. 33.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og nogle samlinger gaber. En liste til bunden medfølger løs.
Vurdering
946766 |