2447/790
Sigurd Resell (f. Meldal 1920, d. 2010)
“Falcon”. Lænestol med stel af forkromet stål. Sæde og ryg betrukket med brunt, dybthæftet skind. Udført hos Vatne Møbler, Norge.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1036359 |