2040/151
Hvalroskæbe med tænder og to stødtænder. 20. årh. L. 31 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. For lande udenfor Danmark kan dette katalognummer være omfattet af særlige regulering, hvorfor det tilrådes potentielle købere at gøre sig bekendt med disse regler.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud