1432/599
Ernst Zeuthen (f. Kronoberg, Skåne 1880, d. Gentofte 1938)
Marine med sejlskib. Sign. Ernst Zeuthen 38. Olie på lærred. 69×80.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 5. august 2014
Vurdering
Hammerslag
11 bud