2420/255
Tre vinbakker af sølv, L. Berth 1930 Diam. 14 cm, to par lave lysestager, udfyldte H. 7 og 8 cm. Derudver en lille opsats, af sølv H. 8 cm. Forskellige mestre, Danmark 20. årh. (8)
Mindre buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag