2142/910
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011)
Et par væglamper af messing og glas. Udført hos Orrrefors. H. 28. (2)
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|