2049/​322

Skrin af opalineglas med alexandrit-effekt, montering af metal. 20.-21. årh. H. 11. L. 8. B. 8.

Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK