2049/322
Skrin af opalineglas med alexandrit-effekt, montering af metal. 20.-21. årh. H. 11. L. 8. B. 8.
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag