2439/7512
Tróndur Patursson (f. Kirkjubø, Færøerne 1944)
Landskab, Grønland. Usign., 3/56. Litografi. Lysmål 43×57.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
13 bud
883810 | ||
1070407 | ||
883810 (Autobud) | ||
1070407 | ||
883810 (Autobud) | ||
1070407 | ||
883810 (Autobud) | ||
1070407 | ||
883810 (Autobud) | ||
1070407 | ||
883810 | ||
1070407 | ||
883810 |