2051/331
Trebenet jagtstol, justérbar stel af messing og metal, sæde og håndtag med læder. H. 58–75.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Patineret læder med ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. december 2020
Vurdering
Hammerslag