2444/​596

Italiensk møbeldesign

Skænk af blålakeret træ og kirsebær med opklappelig front med indbygget lys, fire skuffer og to låger, bag hvilke hylder. 1990'erne. H. 74,5. B. 245. D. 54.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?