2103/​645

Stepan Chubaev (f. 1999, fotograf, Copenhagen Photo Festival 2019)

“Andromeda Syndrome 01”, fra serien “Andromeda Syndrome”, 2017. The Best of Vogue Italia, publication at Page magazine (Germany). Edition 2/5+1 AP. C-print. Lysmål 39×60. Kommer med vandmærket certifikat, signeret og stemplet.

Proveniens: Copenhagen Foto Festival, 2019.

Dette emne handles i fuldmoms

Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.

Moderne kunst og design, 19. januar 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK