2437/84
“Dobbeltriflet” øse af sølv, laf indvendigt forgyldt. Mester Johan Isbrand, København, 1825. Vægt ca. 248 g. L. 39.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. september 2024
Vurdering
Hammerslag