11920/85
Ubekendt formgiver
Rundt fad af grønpatineret bronze, støbt med mytologisk sceneri med kentaur i relief. Usign. H. 3. Diam. 28.
Sælger oplyser: Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 18. maj 2019
Vurdering
Hammerslag