12014/200
Birger Brøndum (f. Fjerritslev 1925, d. 2001, København/Hanherred,1966-)
Komposition. Sign. Birger Brøndum 64. Olie på masonitplade. Rammemål 56×37.
Intet at bemærke. Bagside med komposition.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag