2131/1160
Diamantring af 18 kt. tre-farvet guld prydet med talrige brillantslebne diamanter. Ref. nr. 410272. B. ca. 6,5 mm. Str. ca. 50.
Stemplet 54 og ændret i størrelse.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 4. august 2021
Vurdering
Hammerslag