12038/166
Maria Tilipaul-Kistler
Opstilling med blomster. Sign. M. Kistler. Olie på pap. 25×19. (2)
De er lidt slidt rundt i kanten af rammen. Rammen virker som noget tape
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag