Foto endnu ikke klar
895/647
Peter Martensen (f. Odense 1953)
“Ude & inde”, 1986. Sign. P. Martensen; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 90×186.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 17. juni 2020
Vurdering
Hammerslag