2132/661
Torbjørn Olsen (f. Thorshavn 1956)
Komposition. Sign. Torbjørn Olsen 84. Akvarel på papir Lysmål 40×29.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag
32 bud