2120/867
Philippe Starck (f. Paris 1949)
“Ara”. Bordlampe af forkromet metal. Udført hos Flos. H. 57.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Toppen sidder løs. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 18. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud