12304/161
Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
“Roi et Modele”. Sign. i trykket Picasso 3.2.54 II. Litografi i farver, edition efter Verve. Bladmål 31×38.
Ubrugt eksemplar. Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 26. januar 2023
Vurdering
Hammerslag
15 bud