1831/768
Dameskrivebord/toiletbord af palisander. Top med opklappeligt låg påmonteret spejl, herunder opbevaringsrum. 1960'erne. H. 71/76. B. 100. D. 46.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Opklappeligt låg med reparation.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag
18 bud