2131/160
Maleriramme af rigt profileret og forgyldt træ. 19. årh. Indvendige mål 35,4×40,7. Udvendige mål 54,7×60,4. Lysmål 33,2×38,8.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger. Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud