2048/​606

Kim Tschang-yeul (f. Maengsan 1929)

“Water Drops”, 1988. Sign. Kim Tschang-yeul, 261/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 110×75. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design, 24. november 2020

Vur­dering

4.000 kr.

Hammerslag

2.000 kr.

2.000 kr.