2013/38
Barok skab af sortmalet træ, front med låge dekoreret i guld og farver med kineserier. 18. årh.s slutning. H. 130. B. 107. D. 45.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte afskalninger. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag