12034/32
A.W. Mogensen
Senempire ramme af udskåret og forgyldt træ. Med rester af etiket. Lysmål 34×52. Rammemål 46,5×64,5.
Hjørner med senere forstærkninger. En enkelt retouchering.
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag