922/​297

Marc Devade (f. Paris 1943, d. sst. 1983)

Uden titel, 1976. Sign. på blændrammen Marc Devade 1976. Olie på to-delt lærred. Samlet 200×200. Uindrammet.

Proveniens: Privatsamling, Danmark.

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

150.000–200.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?