12041/110
Italiensk stikramme af bemalet og forgyldt træ. 18./19.årh. Lysmål 34×51,5. Rammemål 41×58,5.
Afskalninger og retoucheringer.
Kunst, antikviteter & design, 8. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag