2124/122
Italiensk spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt dekoreret med griffe, rocailler og bladværk, facetslebet spejlfelt. 19. årh. H. 96. B. 96.
Brugsslitage. Mindre afslag i nederste højre hjørne.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
34 bud