2142/9049
“Noe” taske af gult Epi læder med gyldne besalg, justerbar skulderstrop, et rum med snore lukning og lilla ruskindsfor. H. 27 x B. 34 x D. 16 cm. 1994.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser og pletter på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag