2142/​9049

Louis Vuitton

“Noe” taske af gult Epi læder med gyldne besalg, justerbar skulderstrop, et rum med snore lukning og lilla ruskindsfor. H. 27 x B. 34 x D. 16 cm. 1994.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser og pletter på læder. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK