2103/203
Lampe i art deco stil af forgyldt zink på base af sort granit. 20. årh. H. inkl. montering 61 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud