2003/​778 Erró (Gudmundur Gudmundsson): Tre kompositioner. Sign. Erró 1994, XV/XV. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 31×23. Uindrammede. (3)

Be­skriv­el­se

Tre kompositioner. Sign. Erró 1994, XV/XV. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 31×23. Uindrammede. (3)

Moderne kunst og design, 14. januar 2020

Kunstner

Erró (Gudmundur Gudmundsson) (f. Olafsvick 1932)

Vur­dering

2.000–3.000 kr.

Hammerslag

1.550 kr.

14 bud

1.550 kr.
(Autobud) 1.500 kr.
1.500 kr.
(Autobud) 1.450 kr.
1.400 kr.
1.350 kr.
1.300 kr.
(Autobud) 1.250 kr.
1.250 kr.
(Autobud) 1.200 kr.
1.150 kr.
1.100 kr.
1.050 kr.
1.000 kr.