12118/258
Engelsk spejl i forgyldt ramme, rigt udsmykket. Regence stil, 20. årh. H. 96. B. 54.
Få brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
Få brugsspor.