12118/​258

Engelsk spejl i forgyldt ramme, rigt udsmykket. Regence stil, 20. årh. H. 96. B. 54.

Få brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021

Vur­dering

1.000–2.000 DKK

Hammerslag