2021/814
Ubekendt design
Spejl i ramme af MDF, organisk form. H. 110. B. 88.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. maj 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|