1950/308
Fire nålepuder påsat nipsenåle i form af mennesker og dyr m.m. samt runde nipsenåle af farvet glasmasse. 20. /21. årh. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag