2250/101
To par håndskinner af sterlingsølv med remme af sort nylon. Vægt ca. 315 g. L. 10,5–18 cm. (4)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 12. december 2022
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt