2250/​101

To par håndskinner af sterlingsølv med remme af sort nylon. Vægt ca. 315 g. L. 10,5–18 cm. (4)

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.

Auktion

Ældre malerier, møbler og varia, 12. december 2022

Kategori
Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt