2445/50
Ikon fremstillende Johannes Forløberen. Tempera på træpanel. 19. årh. 48×38.
Afskalninger langs kanter. Mindre krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
878932 (Autobud) | ||
893321 | ||
878932 (Autobud) | ||
893321 | ||
878932 (Autobud) | ||
893321 | ||
878932 (Autobud) | ||
893321 | ||
878932 |