2445/​50

Ikon fremstillende Johannes Forløberen. Tempera på træpanel. 19. årh. 48×38.

Afskalninger langs kanter. Mindre krakeleringer.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.900 DKK

878932 (Autobud) 1.900 DKK
893321 1.850 DKK
878932 (Autobud) 1.800 DKK
893321 1.750 DKK
878932 (Autobud) 1.700 DKK
893321 1.650 DKK
878932 (Autobud) 1.600 DKK
893321 1.550 DKK
878932 1.500 DKK