12033/175
Arne Haugen Sørensen (f. København 1932)
Komposition. Sign. AHS 99. Litografi i farver. Lysmål 44×34. Rammemål 64×51.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag