12124/97
Axel P. Jensen (f. Kerteminde 1885, d. Virum 1972)
Landskab med huse og træer. Sign. Axel P.J. Olie på lærred. 50×66. Rammemål 70×85.
Lærred med mindre mærke.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag